Hizmetimiz

Uygulamalarımız

EPİLASYON

Son zamanlarda karşımıza sıklıkla çıkan soğuk epilasyon, insanların sıklıkla tercih ettikleri yolların başında geliyor. Diğer epilasyon tiplerinden farklı olarak başlığının -3 dereceye kadar soğuması ve vücutla temas ederken bu soğukluğunun hissedilir olmasıdır. Koyu tenli kişilerde ve ince tüylerde de etkili olabilen bu yöntem, ağrısız epilasyon yöntemi olarak biliniyor. Bu yöntemi çalıştırılmadan önce, vücudun hangi alanına uygulanacaksa o bölüme özel olarak hazırlanan jeller sürülür. Daha sonra işlem başlanır. Bu aşamalar sayesinde uygulanan bölgedeki kılların kökleri tahrip edilerek, kılların tekrardan çıkması da engellenmeye çalışılır. Uygulama esnasında hissedilecek soğukluk son derece normaldir ve konfor sağlamaktadır. Uygulama süreleri ayda 1 veya 2 olacak şekilde kişinin kıl yapısına göre tekrarlanmaktadır

BÖLGESEL İNCELME

Fazla kiloların bulunduğu tüm bölgede kullanılan teknolojik cihazlar yardımıyla fazla kilolardan kurtulmak mümkündür. Kişilerin basen bölgesinde bulunan yağ tabakası belirlenir ve bu yağ tabakasının boyutuna uygun tercih edilen yöntem doğrultusunda uygulamaya geçilir. Tercih edilen yöntem doğrultusunda burada bulunan dirençli yağlar ısı ve ses dalgaları sayesinde tamamen yok edilmeye çalışılır.
Böylece bölgesel incelme konusunda istenilen performans elde edilir. Uzman kişiler kontrolünde yapılan incelemeler sonucunda en doğru yöntem bu bölgede uygulanmalıdır

KAVİTASYON

Kavitasyon ; Güvenlidir, ağrısızdır, cerrahi müdahale gerektirmez, selülit ve yağ parçalamada, bölgesel incelmede son derece etkilidir.

Kavitasyon faydaları

• Güvenli, ağrısız,
• Kalıcı sonuçlar
• Kullanım rahatlığı
• Selülit ve yağ parçalamada son derece etkili

RADYO FREKANS
Kolajen üretimini uyararak vücuttaki gevşek cildi sıkılaştırmaya yardımcı olabilir. Geçtiğimiz yıllarda yapılan bir araştırmada; ortalama 5-8 seans  yaptıran kişilerin 25 kişinin 24'ünün, vücut şeklinde bir iyileşme olduğu görülmüştür. Bu yöntemin çalışma prensibi vücuttaki su molekülleri ve iyonların radyo dalgaları ile harekete geçirilmesine dayanmaktadır. Bu hareketlenme radyo dalgalarının uygulandığı bölgede ısı ve enerji açığa çıkarmaktadır. Isıtılan cilt ve cilt altı dokulardaki istenmeyen yağ tabakası parçalanmaktadır.
LENF DRENAJ

Lenf Drenaj (Pressoterapi) Vücuda basınç masajı yapabilen cihazlarla, vücuttaki lenfatik ve venöz dolaşımın hızlandırılması yöntemidir. Bu yöntemle damarlar arasında biriken sıvının drene edilmesine ortam yaratılır.Bu masaj sayesinde lenf dolaşımı hızlanmaktadır. Suyun tutulmasını önler, bağışıklık sistemini güçlendirir, sinir sistemini güçlendirir, kilo kaybı sağlar, cildin esnekliğini arttırır.

SELÜLİT MASAJI

Sağlıklı yaşamın olmazsa olmazı masaj selülite çare sunan mucizevi bir yöntemdir. Masajla damar, sinir ve hormonal yapılar uyarılır, kan dolaşımı artar ve hücresel faaliyet hızlanır. Hızlanan dolaşımla birlikte dokulara taşınan taze oksijen miktarı artar. Adeta bir detoks vazifesi gören seanslar için iletişime geçebilirsiniz

CİLT BAKIMI

Cilt bakımı işleminde cildin üzerindeki ölü tabaka arındırılır. kurutmayan özel dezenfektanlarla temizlenir, gözenekler açılır, cilt siyah noktalardan arındırılır, kaybettiği nem yerine konmaya çalışılır, fazla yağ salgısı varsa bundan arındırılmaya çalışılır. Bunun üzerine yapılan işlemler ise tedavi olmamakla beraber tedaviye yardımcı işlemlerdir.